Tento záznam bol zaslaný na Streda 20 január 2010 v 01:29 a je podaný v rámci Valentína . Môžete sledovať všetky reakcie na tento vstup pomocou RSS 2.0 kanálu. Môžete zanechať komentár , alebo Trackback z vašich vlastných stránok.
|
Valentines Day Sucks! - Umožňuje zbaviť raz a pre všetkýchMám dobrú správu pre všetkých vás Valentines Day nenávidia vonku. Ako som si istý, že viete, pri čítaní môjho posledného V-Day príspevok , ja som na misiu v tomto roku zničiť tento pseudo-rekreačné raz a navždy. Tak tu je dobrá správa ... stále tak krásna slečna Deanna Lorraine ( www.deannalorraine.com ) v poslednej dobe sa mi na nej ukázať, vysvetliť, prečo práve ja neznášam Valentína toľko. Pretože každý človek na tejto planéte potrebuje počuť, som sa rozhodol, že záznam k dispozícii (zdarma), na obmedzenú dobu, tak vyplňte formulár nižšie a stiahnite si podcast a zároveň je stále k dispozícii. V tomto 40 minút podcast sa naučíte:
Zaregistrujte sa na môj newsletter nižšie a pošlem ti odkaz, kde si môžete stiahnuť 40min podcast úplne zadarmo. PS Ak ste už na svojom mailing listu, nemusí zaregistrovať dvakrát. Stačí poslať e-mail na info@jaycataldo.com s "Vday Podcast" v predmete e-mail a ja vám odkaz na stiahnutie. PPS Môžete sa pozrieť na ukážku na youtube: http://bit.ly/8paAQf Súvisiace príspevky:
6 Responses to "Valentines Day Sucks! - Umožňuje zbaviť raz a navždy "Required |
28 januára 2010 o 09:10
Vďaka za písania tohto príspevku! Nemôžem uveriť, že je to naozaj skoro Valentína, kedy sa čas letí?
29 januára 2010 v 00:51
[...] Tento príspevok bol zmienil na Twitteri Samuel Lemieux, Samuel Lemieux. Samuel povedal Lemieux: RT @ JayCataldo Valentines Day Sucks! - Umožňuje zbaviť raz a navždy http://bit.ly/bHvrmK [...]
31 januára 2010 o 17:24
Úplne milujem svoj blog! Rozhodne to záložiek.
16 februára 2010 v 00:43
Skype je obmedzený počítačový architektúra vždy bola starosť o mňa. Bol som skúmať aj ďalšie Voice over IP dodávateľov a služieb. Existuje celý rad účinných alternatív tam, že používajú otvorenej architektúry.
14 augusta 2010 v 04:43
hi-ya, skvelé miesto.
06.02.2011 o 19:45
To sa zdá byť veľkým témou, považujem za veľmi zaujímavé.